POSIEDZENIE RADY FUNDACJI

W środę (18 czerwca) o godz. 13:00 odbędzie się posiedzenie sprawozdawcze Rady Iławskiej Fundacji Rozwoju Gospodarczego. Porządek obrad:

1. Raport o stanie funduszu na dzień 30 kwietnia 2008 r.

2. Zatwierdzenie sprawozdań finansowych.

3. Głosowanie nad absolutorium dla zarządu.

4. Sprawy bieżące.

Posiedzenie odbędzie się w siedzibie Iławskiej Izby Gospodarczej.

POSIEDZENIE KOMISJI RG

W czwartek (19 czerwca)  o godz. 10:00 w sali sesyjnej odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy Lubawa. Tematem posiedzenia będzie:

1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności.

2. Ocena funkcjonowania szkól pod kątem gospodarczym, pedagogicznym i kulturalnym - opinia.

3. Ocena stanu sanitarnego Gminy Lubawa.

4. Stan zaawansowania inwestycji w Gminie Lubawa - opinia.

5. Sprawy bieżące, dyskusja i wolne wnioski.

ZGROMADZERNIE CZŁONKÓW CECHU

W sobotę (21 czerwca) wójt będzie uczestniczył w Walnym Zgromadzeniu Członków Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Lubawie. Podczas zgromadzenia m.in. zaplanowano:

- wręczenie certyfikatów i przedstawienie wniosku Zarządu o nadanie godności Honorowego Członka Cechu,

- sprawozdanie z działalności organów samorządowych za 2007 r.,

- omówienie bilansu i wyników finansowych Cechu za 2007 r.

PRZETARGI

* Postępowanie w przetargu na „Remont drogi gminnej w miejscowości Szczepankowo" zostało unieważnione z powodu braku ofert. W związku z tym został ogłoszony nowy przetarg na powyższe zadanie. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej w m. Szczepankowo, a w zakres realizacji wchodzi:

- wykonanie nawierzchni asfaltowej

- powierzchniowe utwardzenie

- profilowanie

- umocnienie drogi gruntowej

- wykonanie zjazdów

- wykonanie odwodnienia

Termin realizacji - od dnia zawarcia umowy do 30 października 2008 r. Szczegóły dotyczące przetargu na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Lubawa. Oferty należy składać do dnia 8 lipca do godz. 9:00 w sekretariacie Urzędu.

* Został ogłoszony przetarg  „Na usługi w zakresie dowożenia dzieci i młodzieży do i z zespołów szkół i szkół podstawowych z terenu gminy Lubawa". Realizacja zadania obejmuje okres od 1 września 2008 do 30 czerwca 2011 roku. Oferty należy składać do dnia 30 czerwca 2008 do godz. 9:00 w sekretariacie UG Lubawa. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o godz. 10.00. Szczegóły na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Lubawa.

LETNIE IGRZYSKA WSI

W niedzielę (15 czerwca) w Iłowie odbyły się Letnie Igrzyska Samorządowe Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W Igrzyskach wzięło udział 10 drużyn z naszego województwa. Drużyna Gminy Lubawa, złożona z wójta gminy, pracowników urzędu, radnych i mieszkańców zajęła III miejsce.