SESJA RADY GMINY

Dzisiaj (29 września) o godz. 10:00 odbędzie się XIX zwyczajna sesja rady Gminy Lubawa.

Porządek obrad:

1. Otwarcie, stwierdzenie prawomocności i przyjęcie porządku obrad.

2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

3. Sprawozdanie z działalności wójta w okresie między sesjami.

4. Wolne wnioski i interpelacje.

5. Informacja o przebiegu wykonania budżetu gminy Lubawa za I półrocze 2008 r. - opinia komisji.

6. Podjęcie uchwał w sprawach:

a) zmian w budżecie gminy,

b) zmiany w Statucie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa.

7. Odpowiedzi na wnioski i interpelacje.

8. Zakończenie obrad.

ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO

We wtorek (30 września) mija termin składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego.

PRZETARGI I UMOWY

Do wtorku (30 września) można składać oferty w przetargu nieograniczonym, na - Dostawę oleju opałowego lekkiego do jednostek organizacyjnych gminy Lubawa . Szacunkowa ilość dostaw wynosi 160 tys. litrów. Umowa zostanie zawarta do 30 kwietnia 2009 roku. Szczegóły dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Lubawa oraz w pok. nr 23 budynek B w UG Lubawa.

ZAJĘCIA NA HALI

Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie zaprasza do korzystania z hali sportowej oraz siłowni przy Szkole Podstawowej w Rożentalu. W ofercie: siatkówka, piłka halowa, tenis ziemny, tenis stołowy, aerobik, nauka tańca towarzyskiego. Godziny otwarcia 16:00-22:00. Kontakt pod nr tel. (89) 645 54 27.