W sobotę, 10 stycznia na sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rożentalu został rozegrany Samorządowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Lubawa. Organizator - Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, do udziału w zawodach zaprosił przedstawicieli trzech samorządów. Na boisku spotkali się wójtowie, radni i pracownicy Urzędu Gminy Lubawa, Gminy Ostróda oraz Gminy Nowe Miasto Lubawskie. Okazją do wspólnej zabawy był XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy a zebrane podczas imprezy pieniądze przekazane zostaną na konto fundacji.

Turniej rozpoczął się o godz. 18:00 występ dziecięcego Zespołu Wokalno-Instrumentalnego działającego przy Szkole Podstawowej w Rożentalu a następnie rozegrane zostały spotkania w następującej kolejności:

1) Gm. Ostróda 3:5 Gm. Nowe Miasto Lubawskie
2) Gm. Lubawa 4:7 Gm. Ostróda
3) Gm. Nowe Miasto Lubawskie 6:2 Gm. Lubawa

I   - Gm. Nowe Miasto Lubawskie
II  - Gm. Ostróda
III - Gm. Lubawa

Zwycięzca rozgrywek otrzymał okolicznościowy puchar, pozostałe drużyny pamiątkowe dyplomy.

{multithumb}

mt_gallery: