Polish Czech English French German Russian
facebook_page_plugin

Statystyki

3233002
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
154
3218
29028
 

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OSP

W piątek,  06 lutego o godz. 18:00 odbędzie się walne zebranie sprawozdawcze Ochotniczych Straży Pożarnych w Złotowi oraz w Lubstynku. Natomiast w sobotę o godz. 16:00 spotkają się druhowie w Targowisku.

PRZETARGI

W poniedziałek, 02 lutego nastąpi otwarcie ofert w przetargu nieograniczonym na „Zakup i dostawę kruszywa do remontu dróg gminnych" (ok. 2 tys. 700 ton kruszywa w skali roku). Szczegóły dotyczące przetargu dostępne na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej oraz w siedzibie urzędu (pokój nr 23).

Agencja Nieruchomości Rolnych   Strona www.e-lubawa.pl   Strona www.lubawa.tv   Regionalny System Wspierania Innowacji   Turystyka Wspólna Sprawa   Lokalna Grupa Działania - Ziemia Lubawska   Fundacja Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego   Centrum Organizacji Pozarządowych "Przystań" w Iławie   Stowarzyszenie pamięć Jana Pawła II