PRZETARGI
- We wtorek, 10 marca o godz. 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy odbędzie się przetarg na dzierżawę nieruchomości gruntowej w Sampławie.
- W piątek, 13 marca nastąpi otwarcie ofert w przetargu nieograniczonym na „Remont i odnowę drogi w miejscowości Rożental II etap". W zakres realizacji zamówienia wchodzą: roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, roboty związane z wykonaniem nawierzchni, chodników, zjazdów do posesji. Termin realizacji zadania do 30 września 2009 roku. Szczegóły dotyczące przetargu na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej UG Lubawa oraz w siedzibie zamawiającego (pokój nr 23).
- Został ogłoszony przetarg nieograniczony na „Przebudowę drogi gminnej w miejscowości Byszwałd II etap". W zakres realizacji zamówienia wchodzą: roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, roboty związane z wykonaniem kanalizacji deszczowej, nawierzchni, chodników, zjazdów i zagospodarowaniem terenu wokół kościoła. Termin realizacji zamówienia do 19 lipca 2009. Oferty należy składać do 13 marca do godz. 9:00 w sekretariacie urzędu. Szczegóły dotyczące przetargu na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej UG Lubawa oraz w siedzibie zamawiającego (pokój nr 23).
- Został ogłoszony konkurs na „Dowóz dzieci i młodzieży do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego z terenu gminy wiejskiej Lubawa przy udziale opiekuna w celach edukacyjnych i rehabilitacyjnych". Zadanie należy zrealizować do 31 grudnia 2009 roku. Termin składania ofert upływa w dniu 6 kwietnia o godz. 15:00.

UROCZYSTOŚC W SAMPŁAWIE
W poniedziałek, 9 marca o godz. 13:00 w świetlicy wiejskiej w Sampławie odbędzie się uroczystość związana z oddaniem do użytku ogrzewania centralnego w świetlicy wiejskiej.

SZKOLENIA
W poniedziałek, 16 marca rozpoczyna się nowy cykl szkoleń „e-urzędnik". Szkolenia grupowe odbędą się z modułów: kadry, place, środki trwałe, ewidencja podmiotów gospodarczych, ewidencja wydanych zezwoleń na sprzedaż alkoholu, fakturowanie, dochody różne. Poza PUMĄ zostaną zorganizowane szkolenia dla administratora i redaktorów Rbipu oraz Portalu.

OLIMPIADA WIEDZY POŻARNICZEJ
W piątek, 20 marca o godz. 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy odbędzie się  gminna Olimpiada Wiedzy Pożarniczej zatytułowana „Młodzież zapobiega pożarom". W olimpiadzie wezmą udział uczniowie gminnych szkół podstawowych i gimnazjów. Uczestnicy, którzy najlepiej rozwiążą test wezmą udział w olimpiadzie powiatowej (25 marca w Gimnazjum nr 1 w Iławie).