Polish Czech English French German Russian
facebook_page_plugin

Statystyki

3232677
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
1262
2893
28703

Ponad 70 rolników z terenu lubawskiej gminy w miniony czwartek uczestniczyło w szkoleniu. Spotkanie dotyczyło m.in. zasad przyznawania płatności do gruntów rolnych w kampanii 2009 oraz cross compliance (zasady wzajemnej zgodności i współzależności oznaczającej powiązanie wysokości uzyskiwanych płatności bezpośrednich ze spełnianiem przez beneficjentów określonych wymogów). Organizatorem szkolenia były: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Iławie z siedzibą w Lubawie oraz Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Iławie. Spotkanie poprowadziła Barbara Skowronek, szkoleniowiec ODR Olsztyn.

 

Foto:

{multithumb}

mt_gallery:
Szkolenia dla rolników

Agencja Nieruchomości Rolnych   Strona www.e-lubawa.pl   Strona www.lubawa.tv   Regionalny System Wspierania Innowacji   Turystyka Wspólna Sprawa   Lokalna Grupa Działania - Ziemia Lubawska   Fundacja Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego   Centrum Organizacji Pozarządowych "Przystań" w Iławie   Stowarzyszenie pamięć Jana Pawła II