KOMISJE RADY GMINY
W poniedziałek, 6 kwietnia o godz. 8:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy. Porządek obrad:
1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności.
2. Sprawozdanie roczne z wykonania budżetu Gminy Lubawa za 2008 rok.
3. Sprawy bieżące, dyskusja i wolne wnioski.

POSIEDZENIE ZARZĄDU OSP
W poniedziałek, 6 kwietnia o godz. 13:00 odbędzie się posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Lubawie. Tematem posiedzenia będzie:
1. Podsumowanie kampanii sprawozdawczej przeprowadzonej w jednostkach OSP gminy Lubawa.
2. Ustalenie organizatorów Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych w kat. MDP i seniorów (w dniu 24.05.09r. o godz. 14:00 - MDP oraz w dniu 07.06.09r. o godz. 14:00 - seniorzy).
3. Sprawy organizacyjne.

CZYSTE ŚRODOWISKO
W środę, 8 kwietnia o godz. 13:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Ostróda odbędzie się XII Zgromadzenie Związku Gmin Regionu Ostródzko-Iławskiego „Czyste Środowisko". Porządek obrad:
1. Otwarcie Zgromadzenia.
2. Przyjęcie protokołu z obrad XI Zgromadzenia.
3. Informacja o pracy Zarządu w okresie między Zgromadzeniami.
4. Projekt uchwały w sprawie odwołania skarbnika Związku Gmin.
5. Projekt uchwały w sprawie powołania skarbnika Związku Gmin.
6. Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Związku Gmin na 2009 rok.
7. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie wkładu niepieniężnego (aportu) do spółki „Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Rudno" Sp. z o.o. z siedzibą w Rudnie oraz objęcie udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym Spółki.
8. Sprawy różne.
9. Zamknięcie obrad.