ZWIĄZEK GMIN WARMIŃSKO-MAZURSKICH
W czwartek, 16 kwietnia o godz. 13:00  w hotelu HP Park w Olsztynie odbędzie się spotkanie członków Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich, prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów województwa warmińsko-mazurskiego z parlamentarzystami województwa, wojewodą warmińsko-mazurskim oraz marszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego.

KOMISJE RADY GMINY
We wtorek, 21 kwietnia o godz. 9:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy. Porządek obrad:
1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności.
2. Zaopiniowanie uchwał będących przedmiotem obrad najbliższej sesji rady gminy.
3. Sprawy bieżące, dyskusja i wolne wnioski.

OBSZARY WIEJSKIE
W środę, 22 kwietnia o godz. 10:00 w Hotelu Warmińskim w Olsztynie  odbędzie się spotkanie inaugurujące funkcjonowanie Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie warmińsko-mazurskim. Celem spotkania, w myśl Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 jest szeroko rozumiana promocja inicjatyw realizowanych w ramach KSOW, takich jak: umożliwianie prowadzenia działań na rzecz rozwoju obszarów wiejskich poprzez wymianę i rozpowszechnianie informacji na ich temat wśród wszystkich partnerów, identyfikacja i analiza dobrych praktyk, wymiana istotnych dla rozwoju obszarów wiejskich doświadczeń oraz transfer „know-how".