* Został rozstrzygnięty przetarg na „Usługi wywozu nieczystości ciekłych z posesji podległych Urzędowi Gminy Lubawa”. Wpłynęły dwie oferty, wybrana została oferta firmy: Karczewski Kazimierz Usługi asenizacyjne Lubawa za cenę brutto za 1 metr sześcienny nieczystości ciekłych 12,84 zł. Umowa zostanie zawarta na okres jednego roku.
*
Ogłosiliśmy konkurs na „Dowóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego z terenu gminy wiejskiej Lubawa przy udziale opiekuna w celach edukacyjnych i rehabilitacyjnych”. Szczegóły dostępne na BIP Gminy Lubawa.

ROCZNA ODPRAWA
W piątek, 7 stycznia o godz. 9:00
w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Iławie odbędzie się odprawa roczna z udziałem zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Tematem odprawy będzie podsumowanie efektów pracy Komendy Powiatowej Policji w Iławie za rok 2010, ocena współpracy i  realizacji wspólnych inicjatyw na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie oraz przedstawienie głównych kierunków działań na 2011 r.