Spis treści

Już po raz czternasty Iławska Izba Gospodarcza zorganizowała Konkurs na Produkty i  Lidera Innowacji Roku 2010 w Powiecie Iławskim w trzech kategoriach. Gmina Lubawa stratowała w kategorii „INWESTYCJA SAMORZĄDOWA„ - „Budowa wielofunkcyjnej bazy sportowej na terenie Gminy Lubawa”.
Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w iławskim kinoteatrze. Pierwsze miejsce w  tej kategorii zajął Urząd Miasta Iławy z inwestycją „Nowa scena amfiteatru im. Louisa Armstronga w Iławie, natomiast trzecie Urząd Gminy Iława - Turystyczna infrastruktura drogowa nad Jeziorakiem. Impreza została zorganizowana pod patronatem Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej i po raz drugi przy współudziale Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie.

Nagrodę odebrał Marian Licznerski, wicewójt Gminy Lubawa (pierwszy z  prawej).