ZEBRANIA WIEJSKIE
W środę,19 czerwca odbędą się kolejne spotkania z mieszkańcami gminnych miejscowości. Na godz.. 9:00 zostało zaplanowane zebranie wiejskie w sołectwie Szczepankowo, na 12:00 w Ludwichowie.

WYBÓR DYREKTORÓW
W czwartek, 20 czerwca o godz. 10:00 odbędzie się wybór dyrektora Szkoły Podstawowej w Byszwałdzie, o godz. 12:00 dyrektora w Kazanicach.

POSIEDZENIE KOMISJI SPOŁECZNEJ
W piątek, 21 czerwca o godz. 10:00 w Sali Gminnego Zrzeszenia LZS odbędzie się posiedzenie Komisji Społecznej. Tematem posiedzenia będzie:
1. Otwarcie i stwierdzenia prawomocności.
2. Ocena stanu sanitarnego Gminy Lubawa.
3. Kultura fizyczna w LZS i funkcjonowanie Szkolnego Związku Sportowego – wyjazd w teren.
4. Sprawy bieżące, dyskusja i wolne wnioski.

STRAŻACKIE SUKCESY
W niedzielę, 16 czerwca w Iławie zostały rozegrane Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn męskich i cztery kobiece. W obu kategoriach bezkonkurencyjni okazali się ochotnicy z gminy Lubawa. Rywalizację wśród mężczyzn wygrała drużyna OSP Byszwałd, natomiast wśród kobiet OSP Łążyn.