- Rozpoczął się kolejny etap programu wyposażania gospodarstw domowych w przydomowe oczyszczalnie ścieków. Obecnie zakupionych zostało 40 szt. oczyszczalni małych oraz 45 dużych za kwotę ponad 200 tys. zł.
- Został ogłoszony przetarg na budowę budynku socjalnego w Szczepankowie. Oferty można składać w sekretariacie Urzędu Gminy do 12 lipca do godz. 9:00. Szczegóły dostępne na stronie internetowej. Biuletyn u Informacji Publicznej Gminy Lubawa.

ODPUST W LIPACH
Dzisiaj, 1 lipca o godz. 15:00 rozpoczną się uroczystości corocznego odpustu Nawiedzenia N.M.P w Lipach.

SPOTKANIE Z DYREKTORAMI SZKÓŁ
W środę, 3 lipca o godz. 9:00 odbędzie się spotkanie robocze z dyrektorami szkół.

ROZMOWY O INWESTYCJACH
W piątek, 5 lipca o godz. 10:00 w Starostwie Powiatowym w Iławie odbędzie się spotkanie poświęcone inwestycjom gminnym w kontekście nowej perspektywy programowania. W spotkaniu, m.in. będą uczestniczyć przedstawiciele Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Olsztynie.