INWESTYCJE
Trwa remont łazienek, korytarza i pomieszczenia w budynku świetlicy w Prątnicy oraz wymiana pokrycia dachowego na budynku świetlicy w Łążku.

SESJA RADY GMINY LUBAWA
W poniedziałek 30 listopada o godz. 11:00 w Sali sesyjnej odbędzie się  XII zwyczajna sesja Rady Gminy Lubawa.
Porządek obrad:
1. Otwarcie, stwierdzenie prawomocności i przyjęcie porządku obrad.
2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
3. Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie między sesjami.
4. Wolne wnioski i interpelacje.
5. Podjecie uchwał w sprawach:
a) zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Lubawa na lata 2015-2020,
b) zmiany uchwały budżetowej,
c) podatku od nieruchomości,
d) opłaty targowej,
e) ustalenia wzoru informacji w sprawie podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego, wzoru deklaracji na podatek od nieruchomości, wzoru deklaracji na podatek rolny, wzoru deklaracji na podatek leśny,
f) podatku od środków transportowych,
g) przekazania prowadzenia Szkoły Podstawowej w Byszwałdzie Fundacji Rozwoju Warmii i Mazur w Iławie,
h) Programu współpracy Gminy Lubawa z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2016.
6. Odpowiedzi na wnioski i interpelacje.
7. Zakończenie obrad.

SYMPOZJUM NAUKOWE
W środę 02 grudnia wójt będzie uczestniczył w sympozjum naukowym zatytułowanym „Między mistyką a codziennością. Magdalena Mortęska i jej rola w reformie trydenckiej” Sympozjum odbędzie się w Centrum Dialogu im. Jana Pawła II w Toruniu.

DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
W środę 02 grudnia o godz. 10:00 w Kinie Pokój w Lubawie odbędzie się spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

KONFERENCJA PROW 2014-2020
W czwartek 03 grudnia wójt weźmie udział w spotkaniu informacyjnym dla beneficjentów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 ze szczególnym uwzględnieniem działania Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich dla operacji typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach PROW 2014-2020.