Polish Czech English French German Russian
facebook_page_plugin

Statystyki

3233005
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
157
3221
29031

PRZEBUDOWA DRÓG
Zakończyła się przebudowa dróg powiatowych na terenie gminy, którą wzorem lat ubiegłych Gmina Lubawa realizowała przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Iławie. Odbiory dotyczyły odcinków: Targowisko Dolne - Rakowice; Rakowice - Zajączkowo, w miejscowości Złotowo oraz droga nr 1220 na odcinku Prątnica-Szczepankowo i nr 1224N na odcinku Rumienica - Gutowo.

ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG
W przetargu nieograniczonym na zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych wpłynęło 6 ofert na wszystkie 8 rejonów. Trwa ocena ofert.

PRZEBUDOWA PRZEPUSTU
W środę 19 października upływa termin składania ofert na przebudowę przepustu w miejscowości Sampława na rzece Elszka - droga gminna.

 

OLIMPIADA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
W czwartek 20 października o godz. 10:00 w hali sportowo-widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie przy Gimnazjum odbędzie się XXIII Terenowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych.

DNI RODZINY
W piątek 21 października o godz. 10:00 w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbędzie się konferencja podsumowująca XVIII Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny.

ZWIĄZEK GMIN JEZIORAK
W piątek 21 października o godz.12:00 w sali konferencyjnej Portu Śródlądowego Iława odbędą się obchody jubileuszu 20 rocznicy powstania Związku Gmin Jeziorak.

Agencja Nieruchomości Rolnych   Strona www.e-lubawa.pl   Strona www.lubawa.tv   Regionalny System Wspierania Innowacji   Turystyka Wspólna Sprawa   Lokalna Grupa Działania - Ziemia Lubawska   Fundacja Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego   Centrum Organizacji Pozarządowych "Przystań" w Iławie   Stowarzyszenie pamięć Jana Pawła II