Informacja z planów Urzędu Gminy Lubawa 17.10 - 24.10.2016

PRZEBUDOWA DRÓG
Zakończyła się przebudowa dróg powiatowych na terenie gminy, którą wzorem lat ubiegłych Gmina Lubawa realizowała przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Iławie. Odbiory dotyczyły odcinków: Targowisko Dolne - Rakowice; Rakowice - Zajączkowo, w miejscowości Złotowo oraz droga nr 1220 na odcinku Prątnica-Szczepankowo i nr 1224N na odcinku Rumienica - Gutowo.

ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG
W przetargu nieograniczonym na zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych wpłynęło 6 ofert na wszystkie 8 rejonów. Trwa ocena ofert.

PRZEBUDOWA PRZEPUSTU
W środę 19 października upływa termin składania ofert na przebudowę przepustu w miejscowości Sampława na rzece Elszka - droga gminna.

OLIMPIADA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
W czwartek 20 października o godz. 10:00 w hali sportowo-widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie przy Gimnazjum odbędzie się XXIII Terenowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych.

DNI RODZINY
W piątek 21 października o godz. 10:00 w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbędzie się konferencja podsumowująca XVIII Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny.

ZWIĄZEK GMIN JEZIORAK
W piątek 21 października o godz.12:00 w sali konferencyjnej Portu Śródlądowego Iława odbędą się obchody jubileuszu 20 rocznicy powstania Związku Gmin Jeziorak.