Polish Czech English French German Russian
facebook_page_plugin

Statystyki

3233012
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
164
3228
29038

ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG
Zostały podpisane umowy na zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych. Do realizacji zadania zostało wybranych pięciu wykonawców na wszystkie osiem regionów. Umowy obowiązują do 15 kwietnia 2017 roku.

PRZEBUDOWA CHODNIKÓW
Została podpisana umowa z firmą MUSA z Targowiska Dolnego na przebudowę chodników w miejscowości Losy. Koszt zadania wynosi około 83 tys. zł. Termin wykonania upływa 10 grudnia tego roku.

KONFERENCJA O FUNDUSZACH
W poniedziałek 14 listopada wice wójt weźmie udział w konferencji poświęconej środkom Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PRO WiM 2014-2020. Konferencja, organizowana przez Urząd Marszałkowski, odbędzie się  w Parku Naukowo-Technologicznym w Olsztynie.

STRAŻACKIE OBRADY
W środę 16 listopada o godz. 12:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego wójt będzie uczestniczył w IV Zjeździe Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Iławie.

NAGRODY MARSZAŁKA
W czwartek 17 listopada wójt weźmie udział w uroczystości wręczenia Nagród i Wyróżnień Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej. Uroczystość odbędzie się o godz. 11:00 w Salach Kopernikowskich Olsztyńskiego Zamku.

Agencja Nieruchomości Rolnych   Strona www.e-lubawa.pl   Strona www.lubawa.tv   Regionalny System Wspierania Innowacji   Turystyka Wspólna Sprawa   Lokalna Grupa Działania - Ziemia Lubawska   Fundacja Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego   Centrum Organizacji Pozarządowych "Przystań" w Iławie   Stowarzyszenie pamięć Jana Pawła II