Informacja z planów Urzędu Gminy Lubawa 14.11 - 21.11.2016

ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG
Zostały podpisane umowy na zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych. Do realizacji zadania zostało wybranych pięciu wykonawców na wszystkie osiem regionów. Umowy obowiązują do 15 kwietnia 2017 roku.

PRZEBUDOWA CHODNIKÓW
Została podpisana umowa z firmą MUSA z Targowiska Dolnego na przebudowę chodników w miejscowości Losy. Koszt zadania wynosi około 83 tys. zł. Termin wykonania upływa 10 grudnia tego roku.

KONFERENCJA O FUNDUSZACH
W poniedziałek 14 listopada wice wójt weźmie udział w konferencji poświęconej środkom Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PRO WiM 2014-2020. Konferencja, organizowana przez Urząd Marszałkowski, odbędzie się  w Parku Naukowo-Technologicznym w Olsztynie.

STRAŻACKIE OBRADY
W środę 16 listopada o godz. 12:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego wójt będzie uczestniczył w IV Zjeździe Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Iławie.

NAGRODY MARSZAŁKA
W czwartek 17 listopada wójt weźmie udział w uroczystości wręczenia Nagród i Wyróżnień Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej. Uroczystość odbędzie się o godz. 11:00 w Salach Kopernikowskich Olsztyńskiego Zamku.