Polish Czech English French German Russian
facebook_page_plugin

Statystyki

3120864
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
143
5547
20750

PRZEBUDOWA PRZEPUSTU
Została podpisana umowa z firmą PPUH MEL-KAN sp. z o.o. z Grudziądza. na przebudowę przepustu w miejscowości Sampława na rzece Elszka - droga gminna. Koszt przebudowy to ponad 193 tys. zł. Prace potrwają do 20 grudnia.

PRZEBUDOWA CHODNIKÓW
W najbliższych dniach firma MUSA z Targowiska Dolnego rozpocznie przebudowę chodników w miejscowości Losy. Koszt zadania wynosi około 83 tys. zł. Termin wykonania upływa 10 grudnia tego roku.

KOMISJE RADY GMINY
W czwartek 24 listopada o godz. 10:00 w sali sesyjnej odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy. Tematem posiedzenia będzie zaopiniowanie projektów uchwał będących przedmiotem obrad sesji Rady Gminy oraz sprawy bieżące, dyskusja i wolne wnioski.

EKO-INNOWACJE
W piątek 25 listopada wójt będzie uczestniczył w konferencji „Eko-innowacje: od pomysłu do produktu”. Konferencja odbędzie się w Ostródzie w ramach II edycji targów Energy Expo Arena.

LEKCJA HISTORII
W środę 23 listopada Szkoła Podstawowa w Rumienicy organizuje otwartą lekcję historii zatytułowaną „Wędrówki historyczno-kulturowe”. Spotkanie odbędzie się w miejscowej świetlicy wiejskiej o godz. 16:00.

ŚWIĘTO SZKOŁY
W piątek 25 listopada o godz. 16:00 odbędzie się coroczne Święto Szkoły Podstawowej w Złotowie.

Agencja Nieruchomości Rolnych   Strona www.e-lubawa.pl   Strona www.lubawa.tv   Regionalny System Wspierania Innowacji   Turystyka Wspólna Sprawa   Lokalna Grupa Działania - Ziemia Lubawska   Fundacja Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego   Centrum Organizacji Pozarządowych "Przystań" w Iławie   Stowarzyszenie pamięć Jana Pawła II