SPOTKANIE Z PROJEKTANTEM
W poniedziałek (03.03) o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie z projektantem w sprawie projektu rekultywacji składowiska odpadów w Sampławie.

AKT NOTARIALNY
W czwartek (06.03) o godz. 12:00 zostanie podpisany akt notarialny dotyczący sprzedaży działki w Omulu.

PRZETARGI
7 marca o godz. 9:00 upływa termin składania ofert w przetargu nieograniczonym na: „Przebudowę drogi gminnej w miejscowości Byszwałd  etap I”. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o godz. 10:00. Zakres  realizacji zamówienia m.in. obejmuje:
- położenia chodnika,

- ułożenie zjazdów,

- poszerzenie jezdni,

- naprawę jezdni po wykonaniu kanalizacji deszczowej,

- ustawienie kanalików i obrzeży,

- roboty elektryczne.

Przedmiot zamówienia należy zrealizować do dnia do dnia 19 października 2008 r. Natomiast prace związane z budową kanalizacji deszczowej do 15 lipca 2008 r.
Szczegóły dostępne na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej UG Lubawa.
·  27.02 został rozstrzygnięty przetarg nieograniczony na: „Remont parkingu przy Urzędzie Gminy Lubawa w m. Fijewo”. Wpłynęły trzy oferty. Na wykonanie wyżej wymienionego zadania zamawiający wybrał ofertę firmy ZBD TRAKT Kaczmarczyk z Barczewa. W zakres zamówienia wchodzi:
- przebudowa jezdni – nawierzchnia z asfaltobetonu

- przebudowa parkingu – nawierzchnia z kostki betonowej

- remont kanalizacji deszczowej

- odnowienie terenów zielonych

·  Wójt podpisał umowę z firmą Transdróg – Handel i Usługi Transportowe na „Zakup i dostawę kruszywa do remontu dróg gminnych”. Przewiduje się, że zamówienie obejmie zakup i dostawę 1650 ton kruszywa. Przedmiot zamówienia realizowany będzie do dnia 30.09.2008 r., jego wartość wynosi 86 zł i 37 gr za tonę czyli – 142 tys. 520 zł i 40 gr.

ZEBRANIE OSP
W piątek (07.03) odbędą się ostatnie zebrania sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Lubawa. O godz. 18:00 strażacy spotkają się w Tuszewie i w Rakowicach.

IMPREZY SPORTOWE  - MARZEC
1.03  godz. 10:00 - III liga tenisa stołowego (LZS Lubawa - Sokół Ostróda)
2.03 godz. 10:00 - Turniej w tenisie stołowym o Puchar Gazety Olsztyńskiej (ok.  200 zawodników)
9.03 godz. 10:00 - Inauguracja otwarcia ligi piłki siatkowej (10 zespołów)