PRODUKTY ROKU
Dzisiaj (10.03) o godz. 12:00 odbędzie się posiedzenia Kapituły Konkursu na Produkty Roku 2007 Powiatu Iławskiego. W czasie posiedzenia, które rozpocznie się o godz. 12:00  Kapituła wyłoni spośród zgłoszonych kandydatur nominacje w poszczególnych kategoriach:
- inwestycja użyteczności publicznej
- inwestycja prywatna związana z działalnością gospodarczą
- inwestycja samorządowa
- wyrób
- usługa
- potrawa.

SPOTKANIE HODOWCÓW
We wtorek (11.03) o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy Iława odbędzie się spotkanie Hodowców Bydła Mlecznego. Podczas spotkania zaplanowano prezentację wyników za 2007 rok, wybór delegatów na Walny Zjazd W-M ZHBM oraz wyróżnienie najlepszych hodowców. Z terenu gminy Lubawa nagrodę Wójta Gminy Lubawa otrzymają:
Jan Grubalski z Wałdyk
Piotr Góralski z Byszwałdu
Adam Dąbrowski z Rożentala.
Organizatorami spotkania Hodowców są: Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Warszawie oddział w Olsztynie oraz Warmińsko-Mazurski Związek Hodowców Bydła Mlecznego w Olsztynie.

PRZETARGI
Zostały otwarte oferty na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Byszwałd etap I. Ogłoszenie o wyniku postępowania ukaże się w tym tygodniu.
Zakres  realizacji zamówienia m.in. obejmuje:
- położenia chodnika,
- ułożenie zjazdów,
- poszerzenie jezdni,
- naprawę jezdni po wykonaniu kanalizacji deszczowej,
- ustawienie kanalików i obrzeży,
- roboty elektryczne.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować do dnia do dnia 19 października 2008 r. Natomiast prace związane z budową kanalizacji deszczowej do 15 lipca 2008 r.

IMPREZY SPORTOWE  - MARZEC
- 13.03 godz. 10:00 - Piłka halowa dla szkół podstawowych
- 14.03 godz. 10:00 - Piłka halowa dla szkół gimnazjalnych

- 15.03 godz. 10:00 - Rejonowy Turniej w tenisie stołowym o Puchar Gazety Olsztyńskiej (Iława, Susz, Kisielice, Lubawa)