Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Urzędu
Gminy Lubawa

Zgodnie z Ustawą o informatyzacji podmiotów realizujących zadania publiczne Urząd Gminy Lubawa udostępnia Elektroniczną Skrzynkę Podawczą - "Dostępny publicznie środek komunikacji elektronicznej służący do przekazywania informacji w formie elektronicznej do podmiotu publicznego przy wykorzystaniu powszechnie dostępnej sieci teleinformatycznej".

W celu złożenia wniosku konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta na platformie ePUAP.

Można je założyć tutaj wybierając opcję "Zarejestruj się" na górze strony.