ZGROMADZENIE ZWIĄZKU GMIN - CZYSTE ŚRODOWISKO
W poniedziałek, 30 listopada o godz. 12, w sali sesyjnej Urzędu Gminy Ostróda (ul. Jana III Sobieskiego 1), odbędzie się XVI Zgromadzenie Związku Gmin Regionu Ostródzko - Iławskiego „Czyste Środowisko".
Porządek obrad:
1. Otwarcie Zgromadzenia.
2. Przyjęcie protokołu z obrad XV Zgromadzenia.
3. Informacja o pracy Zarządu w okresie między Zgromadzeniami.
4. Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Związku Gmin na 2009 r.
5. Projekt uchwały w sprawie wyrażania zgody na zawarcie ugody sądowej w sprawie z powództwa o zwiększenie wynagrodzenia z powództwa Przedsiębiorstwa Usługowo- Budowlanym INSPEC sp. z o.o. w Olsztynie.
6. Sprawy różne.
7. Zamknięcie obrad.

ODBIÓR STRAŻNICY
W środę, 2 grudnia o godz. 10:00 odbędzie się uroczysty odbiór nowo wybudowanej strażnicy w Targowisku Dolnym.
Za kwotę 259.076,41 zł przy budynku istniejącej już świetlicy powstała remiza z zapleczem socjalnym i magazynowym. Powierzchnia użytkowa budynku to 143 m2 .
W części parterowej zlokalizowano: garaż, pomieszczenie socjalne, przedsionek i sanitariaty. Nad częścią socjalną zaprojektowano strop dzięki czemu pojawiło się dodatkowe pomieszczenie (antresola), które może spełniać funkcję magazynową.

MIKOŁAJKI GRUP ZABAWOWYCH
W piątek, 4 grudnia o godz. 11:00, w Hali Sportowej w Rożentalu odbędą się IV Mikołajki Grup Zabawowych Gminy Lubawa.

AUKCJA DZIAŁ SZTUKI
W piątek, 4 grudnia o godz. 17:00, w Hotelu Stary Tartak (Sala bankietowa przy restauracji ul. Biskupska 5, Iława) odbędzie się aukcja dzieł sztuki pod hasłem „Artyści pomagają Artyście"- wspierającą znakomitego malarza - Alfonsa Kułakowskiego.

90- LECIE PCK
W poniedziałek, 7 grudnia o godz. 16:30 w Kinoteatrze w Iławie, odbędą się obchody 90-lecia PCK w Polska.