- Zostały otwarte oferty przetargu nieograniczonego na „Usługi wywozu nieczystości ciekłych z posesji podległych Urzędowi Gminy Lubawa”. Wpłynęły trzy oferty, wybór wykonawcy w najbliższym czasie.
- Trwają prace przy „Osuszaniu ścian wraz z rozwiązaniem gospodarki wodami opadowymi przy budynku Zespołu Szkół Grabowo-Wałdyki”. Zadanie wykonuje Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe LUBTECH sp. o.o. z Fijewa.  Zakończyły się prace polegające na osuszaniu i ociepleniu części fundamentów Szkoły Podstawowej w Złotowie.
- Trwa „Modernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Szczepankowie”. Do wykonania zadania wybrano Firmę Handlowo-Usługową DUDULSKI z Nowego Miasta Lubawskiego. Termin wykonania modernizacji upływa 22 grudnia tego roku.
- Został ogłoszony konkurs na „Dowóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego z terenu gminy wiejskiej Lubawa przy udziale opiekuna w celach edukacyjnych i rehabilitacyjnych”. Oferty można składać do 31 grudnia 2012 roku w sekretariacie Urzędu.
- Został ogłoszony konkurs na „Organizację imprez sportowych w 2013 roku”. Oferty należy składać do 31 grudnia 2012 w sekretariacie urzędu.

SPOTKANIE Z PROJEKTANTAMI
W najbliższych dniach wójt spotka się z projektantami planowanych inwestycji na terenie gminy Lubawa.

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY
W środę, 12 grudnia o godz. 15:00
wójt weźmie udział w zebraniu Szkolnego Związku Sportowego. Spotkanie odbędzie się w siedzibie LZS w Lubawie, a tematem rozmów będzie podsumowanie mijającego roku oraz plany na kolejny.