ODPRAWA POLICJI
W poniedziałek, 11 lutego o godz. 12:30
wójt weźmie udział w odprawie policji w Lubawie.

SPOTKANIE Z DYREKTORAMI SZKÓŁ
W środę, 13 lutego o godz. 8:30
wójt weźmie udział w roboczym spotkaniu z dyrektorami szkół znajdujących się na terenie gminy Lubawa.

ROZMOWY O INWESTYCJACH
W środę, 13 lutego o godz. 10:00
wójt spotka się z przedstawicielami firmy Budimex. Rozmowy będą dotyczyć realizacji inwestycji kolejowych na terenie lubawskiej gminy.

KONSULTACJE PROJEKTU
W czwartek, 14 lutego o godz. 10:30
odbędą się konsultacje projektu na temat dotyczącego „Strategii rozwoju społeczno-gospodarczego województwa warmińsko-mazurskiego do roku 2025”. Spotkanie organizowane jest przez Samorząd Województwa i odbędzie się w Parku Technologicznym w Elblągu.

SPOTKANIE Z CZŁONKAMI LUB-TUCZU
W czwartek, 14 lutego o godz. 12:00
wójt weźmie udział w spotkaniu członków Lubawskiej Spółdzielni Producentów Trzody LUB-TUCZ. Tematem rozmów będzie planowane na 1 marca spotkanie z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Stanisławem Kalembą w Nowym Mieście Lubawskim.

PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI
W piątek, 15 lutego  o godz. 13:00
wójt będzie uczestniczył w uroczystej naradzie podsumowującej działalność jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu iławskiego w roku 2012. Spotkanie odbędzie się z udziałem wojewody warmińsko-mazurskiego Mariana Podziewskiego w sali sesyjnej starostwa powiatowego w Iławie.