PODSUMOWANIE MARSZU NA GRUNWALD
W poniedziałek 10 listopada o godz. 18:00 w Bratanie odbędzie się podsumowaniu VIII Marszu na Grunwald.

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
We wtorek 11 listopada o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Sampławie odbędzie się Wieczornica z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

NAGRODY MARSZAŁKA
W czwartek 13 listopada o godz. 11:00 w Olsztynie odbędzie się uroczystość . XIV edycji wręczenia nagród i wyróżnień Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej.

PODPISANIE UMOWY NA PLAC ZABAW
W piątek 14 listopada o godz. 12:00 wójt podpisze umowę z Zarządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego na dofinansowanie –  w ramach PROW 2007-2013, zadania polegającego na zagospodarowanie terenu w centrum wsi Łążek poprzez utworzenie obiektu codziennej rekreacji w postaci placu zabaw.

PRZETARGI
- Trwa dostawa wyposażenia do oddziałów przedszkolnych w ramach projektu pod nazwą „Modernizacja oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w gminie Lubawa”. Wartość całej inwestycji to ponad 286 tys. zł. Dostawcą wyposażenia jest firma Cezas z Gorzowa Wielkopolskiego. Projekt w 100% jest finansowany ze środków zewnętrznych.
- Trwa montaż placów zabaw w 8 szkołach podstawowych w ramach projektu "Modernizacja oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w gminie Lubawa". Zadanie realizuje Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pronat ze Starej Wsi. Planowane zakończenie prac 14 listopada 2014 r.