PRZETARGI
Zostały ogłoszone dwa przetargi nieograniczone: jeden na przebudowę drogi w miejscowości Kazanice, drugi na budowę chodnika w miejscowości Targowisko Dolne. Oferty można składać odpowiednio do dnia 18 czerwca i 19 czerwca do godz. 9:00 w sekretariacie Urzędu. Szczegóły na stronie BIP Gminy Lubawa.

KOMISJA SPOŁECZNA
W środę 17 czerwca o godz. 10:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Społecznej poświęcone ocenie stanu sanitarnego Gminy Lubawa oraz Kulturze fizycznej w LZS i funkcjonowaniu Szkolnego Związku Sportowego.

KONFERENCJA NA TEMAT WDRAŻANIA LSR
W środę 17 czerwca o godz. 10:00 w Brzoziu Lubawskim odbędzie się Konferencja Podsumowująca wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju na lata 2007-2013, na której zostaną zaprezentowane projekty zrealizowane przez Gminę Lubawa. Organizatorem konferencji jest Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska.

KONFERENCJA W OLSZTYNIE
W czwartek 18 czerwca o godz. 10:00 wójt weźmie udział w seminarium w Olsztynie, na którym między innymi zostanie omówiona rola organów samorządowych w systemie reagowania na zagrożenia terrorystyczne. Spotkanie organizowane jest przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW CECHU
W piątek 19 czerwca o godz. 18:00 wójt będzie uczestniczył w Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczym Członków Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Lubawie.

120-LECIE OSP W LUBAWIE
W sobotę 20 czerwca o godz. 14:00 wójt weźmie udział w uroczystych obchodach 120-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawie.

PIKNIK RODZINNY
W sobotę 20 czerwca o godz. 17:00 przy świetlicy wiejskiej w Rakowicach odbędzie się Piknik Rodzinny. W programie występy artystyczne, konkurencje rodzinne i zabawa taneczna. Organizatorami pikniku są: Rada Sołecka, Placówka Wsparcia Dziennego, Grupa Zabawowa, OSP, Klub Seniora oraz Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa.

ZAWODY STRAŻACKIE
W niedzielę 21 czerwca na boisku przy Szkole Podstawowej w Rożentalu rozegrane zostaną Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Seniorów Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Lubawa. W zawodach weźmie udział 16 drużyn męskich, 4 kobiece. Początek o godz. 14:00.