Harmonogram wywozu odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego z terenu Gminy Lubawa w 2015 roku

Harmonogram wywozu odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego ustala się  na dzień 24 i 25  czerwiec 2015r.

24 czerwiec 2014 r. - miejscowości:
Sampława, Ludwichowo, Rakowice, Targowisko Dolne, Targowisko Górne, Mortęgi, Tuszewo, Prątnica, Fijewo, Omule, Szczepankowo, Rumienica, Gutowo, Łążyn, Łążek, Rodzone, Osowiec.
25 czerwiec 2014r. - miejscowości:
Zielkowo, Pomierki, Gierłoż, Rożental, Kazanice, Byszwałd, Wałdyki, Złotowo, Lubstyn, Lubstynek, Czerlin, Losy, Raczek, Napromek, Grabowo, Wiśniewo, Kołodziejki.