Harmonogram wywozu odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego z terenu Gminy Lubawa w 2016 roku

Harmonogram wywozu odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego ustala się na dzień 20 i 21 czerwiec 2016r.

20 czerwiec 2016r. - miejscowości:
Sampława, Ludwichowo, Rakowice, Targowisko Dolne, Targowisko Górne, Mortęgi, Tuszewo, Prątnica, Fijewo, Omule, Szczepankowo, Rumienica, Gutowo, Łążyn, Łążek, Rodzone, Osowiec.
21 czerwiec 2016r. - miejscowości:
Zielkowo, Pomierki, Gierłoż, Rożental, Kazanice, Byszwałd, Wałdyki, Złotowo, Lubstyn, Lubstynek, Czerlin, Losy, Raczek, Napromek, Grabowo, Wiśniewo, Kołodziejki.