Polish Czech English French German Russian
facebook_page_plugin

Statystyki

3232734
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
1319
2950
28760

W sekretariacie Urzędu Gminy Lubawa przyjmowane są wnioski o szacowanie szkód z powodu suszy w uprawach roślin strączkowych, ziemniakach, krzewach owocowych, upraw kukurydzy na kiszonkę i trwałych użytków zielonych.
Szacowanie szkód może odbywać się tylko do czasu zbioru plonu danej uprawy. Wnioski do pobrania u sołtysów lub ze strony internetowej Gminy Lubawa. Szczegółowe informacje pod nr tel. (89) 645 54 43.

Agencja Nieruchomości Rolnych   Strona www.e-lubawa.pl   Strona www.lubawa.tv   Regionalny System Wspierania Innowacji   Turystyka Wspólna Sprawa   Lokalna Grupa Działania - Ziemia Lubawska   Fundacja Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego   Centrum Organizacji Pozarządowych "Przystań" w Iławie   Stowarzyszenie pamięć Jana Pawła II