Program usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Lubawa

Do 29 lutego 2016 r. trwa nabór wniosków o dofinansowanie zadania "Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Lubawa", które realizowane będzie w 2016 roku w ramach "Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Lubawa". Dofinansowanie nie obejmuje wykonania nowego poszycia dachowego. Druki wniosków są dostępne do pobrania na stronie internetowej www.bip.gminalubawa.pl, u Sołtysów oraz w siedzibie urzędu - pokój nr 23.