Polish Czech English French German Russian
facebook_page_plugin

Statystyki

3194643
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
126
7031
27651

KOMUNIKAT

Prezesa Zarządu
Zakładu Komunalnego Gminy Lubawa Sp. z o.o.
z dnia 16 listopada 2016r.

W oparciu o aktualne wyniki badań jakości wody do spożycia, woda z sieci wodociągowej wodociągu publicznego w Wałdykach w miejscowościach: Złotowo, Lubstyn, Wałdyki, Grabowo, Grabowo (PGR), Wiśniewo, Rożental, Mały Rożental, Pomierki, Kołodziejki, Gierłoż, Zielkowo, Kazanice, Byszwałd

JEST PRZYDATNA DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI

Komunikat wydano na podstawie Komunikatu nr 5 Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Iławie  z dnia 16 listopada 2016r.

Agencja Nieruchomości Rolnych   Strona www.e-lubawa.pl   Strona www.lubawa.tv   Regionalny System Wspierania Innowacji   Turystyka Wspólna Sprawa   Lokalna Grupa Działania - Ziemia Lubawska   Fundacja Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego   Centrum Organizacji Pozarządowych "Przystań" w Iławie   Stowarzyszenie pamięć Jana Pawła II