Konkurs pn. "Pamiątka regionu Warmii i Mazur"

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w konkursie "Pamiątka regionu Warmii i Mazur".
Celem konkursu jest pozyskanie pamiątki turystycznej służącej promocji regionu. Praca ma nawiązywać do charakterystyki regionu a także jego dziedzictwa kulturowego.
Zwycięscom zostaną przyznane nagrody w wysokosci:
I Nagroda - 5.000 zł
II Nagroda - 3.000 zł
III Nagroda - 2.000 zł
Ostateczny termin składania prac upływa 30 czerwca 2017r.
Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową znajdują się na stronie www.warmia.mazury.pl w zakładce Turystyka i Promocja.