Wybory do Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Iławskiego

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu całego powiatu iławskiego na drugą w tym roku Konferencję Organizacji Pozarządowych Powiatu Iławskiego. Tym razem jej głównym punktem będzie przeprowadzenie wyborów do Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Iławskiego oraz przyjęcie zaktualizowanego Regulaminu ROPPI.
Uwaga. Osoby pragnące kandydować do Rady powinny podczas Konferencji dysponować pisemnym upoważnieniem Zarządu macierzystej organizacji.
Konferencja odbędzie się w poniedziałek, 22 maja, o godzinie 13:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Iławie.
Wzór upoważnienia, projekt Regulaminu ROPPI i inne dokumenty znajdują się na stronie internetowej Centrum Organizacji Pozarządowych: www.cop.ilawa.pl