PRZETARG
Dziś (poniedziałek 28.01) nastąpi otwarcie ofert w przetargu nieograniczonym na: „Dostawę materiałów drogowych z przeznaczeniem na budowę i remonty chodników”. Wójt ogłosił przetarg na remont parkingu przy Urzędzie Gminy w miejscowości Fijewo. Oferty można składać do 12 lutego. Szczegóły dostępne na stronach BIP Gminy Lubawa.

NOWA śWIETLICA
W środę (30 stycznia) o godz. 16:00 odbędzie się uroczyste otwarcie świetlicy środowiskowej w Rakowicach. Projekt został zrealizowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Gminy Lubawa w ramach projektu „Spinacz –  aktywizacja i integracja społeczności lokalnej na rzecz dzieci i rodzin.”

SESJA POWIATOWA
W czwartek (31 stycznia) o godz. 12:00 wójt weźmie udział  w obradach XV sesji Rady Powiatu Iławskiego.

ZEBRANIE OSP
W piątek (1 lutego) odbędą się pierwsze w tym roku  walne zebrania sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej. O godz. 18:00 strażacy spotkają się w Kazanicach, Rożentalu i w Byszwałdzie. Kolejne zebranie zaplanowano na 2 lutego, na godz. 16:00 w Targowisku.