INWESTYCJE
- Została podpisana umowa na wywóz nieczystości ciekłych z posesji podległych Urzędowi Gminy Lubawa z firmą Usługi Asenizacyjne z Lubawy na okres jednego roku.
- Został ogłoszony konkurs na powierzenie zadania publicznego „Dowóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych do Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego z terenu Gminy Wiejskiej Lubawa przy udziale opiekuna w celach edukacyjnych i rehabilitacyjnych”. Oferty można składać do 23 grudnia do godz. 15:00 w sekretariacie Urzędu. Szczegóły dostępnie na stronie BIP.
- Został ogłoszony konkurs na powierzenie organizacji imprez sportowych w 2016 roku. Oferty można składać do dnia 4 stycznia 2016 roku do godz. 15:00 w sekretariacie Urzędu Gminy. Szczegóły dostępnie na stronie BIP.

SPOTKANIE WIGILIJNO-OPŁATKOWE
W poniedziałek 21 grudnia o godz. 13:00 wójt weźmie udział w spotkaniu Wigilijno-Opłatkowym organizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Ośrodka Aktywności w Lubawie wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej w Lubawie, Środowiskowym Domem Samopomocy w Lubawie i Domem Pomocy Społecznej w Lubawie.

KOMISJE RADY GMINY
We wtorek 22 grudnia o godz. 10:00 odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji rady Gminy Lubawa.
Tematem posiedzenia będzie:
- informacja o pomiotach prowadzących działalność gospodarczą
- informacja o stopniu realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania narkomanii
- analiza projektu Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Lubawa na lata 2016-2021 oraz analiza projektu budżetu Gminy na 2016 rok
- zaopiniowanie projektów uchwał będących przedmiotem obrad sesji Rady Gminy.

POSIEDZENIE RADY GMINNEGO ZRZESZENIA LZS
We wtorek 22 grudnia o godz. 15:00 wójt weźmie udział w posiedzeniu Rady Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie z udziałem przewodniczących kół LZS. Posiedzenie będzie połączone ze spotkaniem opłatkowym.