PRZETARGI

  • Trwa procedura sprawdzania ofert w przetargu nieograniczonym na budowę hali sportowej w miejscowości Byszwałd. Wpłynęło 7 ofert.
  • Został rozstrzygnięty przetarg na termomodernizację budynku SP w Grabowie-Wałdykach. Zadanie do 31 października 2018 roku zrealizuje firma HD INVEST s.c. Dominik Depczyński, Tomasz Haska, ul. Grudziądzka 71, 14-200 Iława. Całkowity koszt wyniesie 386.065,92 zł.
  • Trwa procedura sprawdzania ofert w przetargu nieograniczonym na Remont nawierzchni drogi Nr 147014N w miejscowości Rumienica. Wpłynęła 1 oferta.
  • Został ogłoszony przetarg na przebudowę drogi gminnej Nr 147021N w miejscowości Łążyn. Oferty należy składać do dnia 20 lipca 2018 roku do godziny 9:00. Szczegóły na stronie http://bip.gminalubawa.pl/.

 

ZAPROSZENIA NA UROCZYSTOŚCI

  • Zaproszenie na organizowany dnia 17 lipca 2018 roku (sobota) VI MTB Maraton po Ziemi Lubawskiej i Wzgórzach Dylewskich. Wyścig organizowany jest z okazji 100-lecia Niepodległej Polski.
  • Zaproszenie od Iławskiego Stowarzyszenia Producentów Gęsi oraz Urzędu Gminy Biskupiec i Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego na Ogólnopolskie XV Święto Gęsi, które odbędzie się w dniu 15 lipca 2018 roku w Amfiteatrze przy Gminnym Ośrodku Kultury w Biskupcu Pomorskim (powiat nowomiejski).
  • Zaproszenie od Prezesa Stowarzyszenia Miast Gmin i Powiatów Dorzecza Drwęcy na Obchody XXXIV Dni Drwęcy, które odbędą się 14 lipca 2018 roku w Brodnicy nad jeziorem Niskie Brodno.
  • Zaproszenie od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Burmistrza Pasłęka i Starosty Elbląskiego na Wojewódzkie Obchody Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej dnia 12 lipca 2018 roku, które odbędą się w Sanktuarium Chrystusa Miłosiernego, Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela w Zielonej Pasłęckiej.