Informuję, że w związku z ustaleniem terytorium Rzeczypospolitej Polskiej obszarem, na którym wystąpił stan epidemii wywołany zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 Urząd Gminy Lubawa nadal pracuje w formule wyłączającej bezpośrednią obsługę interesantów.

Pomimo ograniczeń związanych z funkcjonowaniem urzędu oraz bezpośrednią obsługą interesantów pracownicy na bieżąco rozpatrują wszystkie sprawy, pisma i wnioski.

W trosce o bezpieczeństwo zdrowotne interesanci nadal będą przyjmowani wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr 89 645 54 30.  

Możliwy jest kontakt drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. lub poprzez skrzynkę podawczą na platformie ePUAP /uglubawa/SkrytkaESP oraz drogą pocztową na adres Urząd Gminy Lubawa, Fijewo 73, 14-260 Lubawa.

W holu Urzędu Gminy (budynek B) wystawiony jest pojemnik, do którego można złożyć wszystkie podania, wnioski lub pisma.

Kasa Urzędu nadal jest nieczynna, prosimy o dokonywanie opłat drogą elektroniczną: BNP Paribas Bank Polska S. A. 37 2030 0045 1110 0000 0045 2720

Prosimy Państwa o zrozumienie i wyrozumiałość dla wprowadzonych rozwiązań. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

 

Wójt

/-/ Tomasz Ewertowski

 

Podstawa prawna: § 12 ust. 1 i 3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020, poz. 878).