Szanowni Państwo !

 

Ze względu na szczególną sytuację zagrożenia epidemicznego, od dnia 18 marca do odwołania, Urząd Gminy Lubawa pozostaje zamknięty dla interesantów. Decyzja została podjęta w trosce o zdrowie Mieszkańców i Interesantów Gminy.

Wizyty w Urzędzie będą możliwe wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu tefonicznym pod nr 89 645 54 30 lub drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki, związanych m.in. z odbiorem dowodu osobistego, zgłoszeniem zgonu.

 

Zachęcamy równocześnie do kontaku poprzez skrzynkę podawczą na platformie ePUAP:  /uglubawa/SkrytkaESP

 

Informujemy, że wnioski w wersji papierowej będą dostępne i będzie można je złożyć w specjalnie do tego celu przygotowanych pojemnikach, ustawionych w holu Urzędu Gminy (budynek B).

W razie trudności z wypełnieniem wniosku pracownik udzieli wskazówek telefonicznie.

 

Kasa Urzędu będzie nieczynna, prosimy o dokonywanie opłaty drogą elektroniczną:

BNP Paribas Bank Polska S. A.

37 2030 0045 1110 0000 0045 2720

 

Prosimy Państwa o zrozumienie w tej szczególnej i trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

 

Wójt Gminy Lubawa

/-/ Tomasz Ewertowski