W piątek, 23 lipca 2021 roku w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Targowisku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze.

Obrady otworzył Prezes jednostki dh Krzysztof Kasprowicz..

Przewodniczącym zebrania został wybrany dh Tadeusz Raszkowski a Protokolantem dh Tomasz Machulski..

Przewodniczący poprosił zebranych o uczczenie minutą ciszy pamięci druha Kazimierza Wiśniewskiego – wieloletniego członka OSP Targowisko.

Zebrani wysłuchali sprawozdania z działalności jednostki w 2020 roku, sprawozdania finansowego oraz sprawozdania Komisji Rewizyjnej. W podsumowaniu swojego sprawozdania Komisja Rewizyjna wnioskowała o udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi jednostki. W głosowaniu jawnym zostało jednomyślnie udzielone absolutorium dla Zarządu.

Najważniejszym punktem zebrania był wybór nowych władz na kadencję 2021-2026. W wyniku przeprowadzonej procedury wyborczej, jednogłośnie zostali wybrani:

- do Zarządu:

dh Krzysztof Kasprowicz – Prezes

dh Zbigniew Twardy – Naczelnik

dh Jan Kisiel – Skarbnik

dh Tomasz Machulski - Sekretarz

dh Paweł Raszkowski – Gospodarz

- do Komisji Rewizyjnej:

dh Jerzy Kasprowicz – Przewodniczący

dh Waldemar Kasprowicz – Członek

dh Marek Kasprowicz – Członek

- na Delegata na Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP – dh Krzysztof Kasprowicz