ROCZNA NARADA PPSP
We wtorek, 18 lutego o godz. 10:00 wójt będzie uczestniczył w naradzie rocznej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie. Tematem spotkania będzie podsumowanie działalności jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu iławskiego w 2013 roku.

PROW NA LATA 2014-2020
W środę, 19 lutego o godz. 10:00 wójt weźmie udział w spotkaniu informacyjno-konsultacyjnym dotyczącym Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w Olsztynie, a jego organizatorem jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

KOMISJE RADY GMINY LUBAWA
W piątek, 21 lutego o godz. 10:00 w sali sesyjnej odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy Lubawa.
Tematem posiedzenia będzie:
1. Otwarcie, stwierdzenie prawomocności.
2. Informacja o działalności Iławskiego Biura Powiatowego ARiMR.
3. Informacja na temat stanu urządzeń melioracyjnych i ich konserwacja.
4. Informacja o stanie bezrobocia na terenie Gminy.
5. Informacja o działalności Policji w Lubawie.
6. Gminny Program Opieki nad Zabytkami na lata 2014-2017
7.Zaopinowanie projektów uchwał będących przedmiotem obrad sesji Rady Gminy.
8. Sprawy bieżące, dyskusja i wolne wnioski.

ZEBRANIA W JEDNOSTKACH OSP
W piątek, 21 lutego o godz. 18:00 odbędą się zebrania sprawozdawcze w jednostkach OSP w Prątnicy i w Łążynie. Natomiast, 22 lutego także o godz. 18:00 w Byszwałdzie.