CZYSTE ŚRODOWISKO
W czwartek, 10 marca o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy Ostróda odbędzie się XVI Zgromadzenie Związku Gmin Regionu Ostródzko-Iławskiego „Czyste Środowisko”.

SPOTKANIE Z WOJEWODĄ
W czwartek, 13 marca wójt wspólnie z przedstawicielami Lubawskiej Spółdzielni Producentów Trzody Lub-Tucz, związków zawodowych oraz Rady Gminy Lubawa weźmie udział w spotkaniu z wojewodą warmińsko-mazurskim w Olsztynie. Spotkanie będzie dotyczyło cen trzody chlewnej.

SPOTKANIE PRODUCENTÓW MLEKA
W piątek, 14 marca o godz. 10:00 wójt będzie uczestniczył w spotkaniu czołowych hodowców i producentów bydła mlecznego. Podczas spotkania wyróżniający się producenci mleka i materiału hodowlanego zostaną uhonorowani okolicznościowymi statuetkami. W gronie wyróżnionych hodowców z terenu województwa warmińsko-mazurskiego znajduje się pięciu mieszkańców gminy Lubawa (Stefan Kordalski – Rożental; Piotr Góralski – Byszwałd; Ewa Mazurowska – Lubawa; Jan Grubalski – Wałdyki; Stanisław Śliwiński – Rożental).

ZEBRANIA W JEDNOSTKACH OSP
W piątek, 14 marca o godz. 18:00 odbędzie się zebranie sprawozdawcze w jednostce OSP w Rakowicach.

DOSTAWA KRUSZYWA
Został ogłoszony przetarg nieograniczony na "Dostawę kruszywa do remontu dróg gminnych". Planowane dostawy to 6.300 ton. Oferty należy składać do 13.03.2014 r. do godz. 9:00 w sekretariacie Urzędu Gminy. Szczegóły na www.bip.gminalubawa.pl