PRZETARGI
- Dokonaliśmy wyboru wykonawców  na przebudowę drogi w miejscowości Kazanice oraz na budowę chodnika w miejscowości Targowisko Dolne. Oba zadania zrealizuje firma F.H.U. „Las Vegas” Piotr Musiał z Lubawy. Termin realizacji upływa w dniu 15 września 2015 roku.
- W najbliższych dniach nastąpi rozstrzygnięcie przetargu nieograniczonego na dostawę energii cieplnej do wybranych obiektów użyteczności publicznej w Gminie Lubawa. Wpłynęła jedna oferta.

KOMISJE RADY GMINY
We wtorek 30 czerwca o godz. 10:00 w sali sesyjnej odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy. Tematem posiedzenia będzie:
- informacja o stanie zaawansowania inwestycji w gminie Lubawa;
- zaopiniowanie projektów uchwał będących przedmiotem obrad sesji Rady Gminy;
- sprawy bieżące, dyskusja i wolne wnioski.

ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI BANKU SPÓŁDZIELCZEGO
W poniedziałek 29 czerwca o godz. 10:00 wójt będzie uczestniczył w Zebraniu Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Lubawie.

SESJA RADY GMINY LUBAWA
W piątek 3 lipca o godz. 10:00 odbędzie się IX zwyczajna sesja Rady Gminy Lubawa. Porządek obrad:
1. Otwarcie, stwierdzenie prawomocności i przyjęcie porządku obrad.
2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
3. Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie między sesjami.
4. Wolne wnioski i interpelacje.
5. Przyjęcie informacji o stanie zaawansowania inwestycji w Gminie Lubawa.
6. Podjęcie uchwał w sprawach:
   a) zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Lubawa na lata 2015 – 2020,
   b) zmiany uchwały budżetowej,
   c) przedłużenia czasu obowiązywania dotychczasowej taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę.
7. Odpowiedzi na wnioski i interpelacje.
8. Zakończenie obrad.