INWESTYCJE
- Rozpoczęła się przebudowa drogi gminnej w miejscowości Rożental. Zadanie realizuje firma Skanska S.A. Termin realizacji zadania upływa 10 listopada 2015 r.
- Został ogłoszony przetarg na zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych. Wpłynęło 6 ofert na 8 rejonów dróg. Wybór wykonawców nastąpi w najbliższych dniach.
- Trwa remont budynku OSP w Zielkowie polegający na wymianie podłogi, oświetlenia oraz malowaniu ścian.

OLIMPIADA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
W środę 21 października o godz. 10:00 w hali sportowo-widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie odbędzie się XXII Terenowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych.

SPOTKANIA Z PROJEKTANTAMI
W czwartek 22 października wójt spotka się z projektantami planowanych inwestycji drogowych na terenie gminy.

MAZURSKIE DNI RODZINY
W piątek 23 października o godz. 10:00 w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbędzie się uroczyste podsumowanie XVII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Organizatorem konferencji jest Marszałek Województwa Gustaw Marek Brzezin.