Szanowni Państwo!

Gmina Lubawa organizuje akcję wyposażania mieszkańców w maseczki ochronne wielokrotnego użytku. Docelowo zostanie dostarczonych 12 tysięcy bezpłatnych maseczek ochronnych. Bawełniane maseczki są zapakowane w woreczki foliowe oraz wyposażone w instrukcję użytkowania.

Maseczki dowożone będą mieszkańcom przez jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych pod dom i ze względów bezpieczeństwa zostawiane na posesji, w skrzynkach pocztowych, na elementach ogrodzenia posesji. Prosimy o zwrócenie na to uwagi. Osoby, do których maseczki nie dotrą proszone są o kontakt pod numerem telefonu  89 645 54 30.

Maseczki będą dostarczane sukcesywnie, w miarę postępu ich dostawy od producenta. Akcja rozpocznie się w środę 8 kwietnia 2020 roku.

Wójt Gminy Lubawa

/-/ Tomasz Ewertowski