Logo

Od dnia 01 kwietnia 2021 r. zaczyna się  Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Pamiętaj, że udział w spisie to Twój obowiązek wynikający z ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. Obowiązkową metodą jest samospis internetowy. Wejdź na stronę GUS spis.gov.pl i wypełnij formularz spisowy.

W celu umożliwienia osobom nieposiadającym we własnym zakresie warunków umożliwiających przeprowadzenie samospisu internetowego Gminny Komisarz Spisowy - Wójt Gminy Lubawa zapewnia bezpłatny dostęp do pomieszczenia wyposażonego w sprzęt komputerowy z zainstalowanym oprogramowaniem do przeprowadzenia samospisu internetowego. Stanowisko komputerowe do samospisu znajduje się w budynku B Urzędu Gminy Lubawa, Fijewo 73, pok. nr 20.

W związku z sytuacją epidemiologiczną chęć skorzystania ze stanowiska do samospisu  prosimy zgłaszać telefonicznie pod nr 89 645 54 18 w celu umówienia wizyty

Jeśli nie spiszesz się przez Internet ani przez telefon, skontaktuje się z Tobą rachmistrz telefonicznie lub bezpośrednio aby przeprowadzić spis.

Masz pytania? Skontaktuj się:

Infolinia spisowa: 22 279 99 99 (opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora).

wew. 1 – „Spisz się przez telefon”

wew. 2 – Pomoc i informacje o NSP 2021 oraz weryfikacja rachmistrza

Więcej informacji na temat NSP 2021 dostępne jest na stronie: https://spis.gov.pl