Logo

W związku z rozpoczęciem Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 i jego wydłużeniem do 30 września br. uprzejmie informujemy, że podstawową metodą realizacji obowiązku spisowego jest samospis poprzez aplikację pod adresem: https://nsp2021.spis.gov.pl .

Przypominamy, że internetowo można się spisać również w urzędzie gminy na  przygotowanym w tym celu stanowisku komputerowym przy zachowaniu reżimu sanitarnego, po wcześniejszym umówieniu wizyty pod nr telefonu 89 645 54 18.

Spisać można się również na infolinii spisowej obsługiwanej przez pracowników statystyki publicznej pod numerem - 22 279 99 99.

Z uwagi na epidemię wywiady bezpośrednie nie będą realizowane do odwołania. Rachmistrzowie telefoniczni rozpoczną pracę od 4 maja 2021 r.

 

Gminny Komisarz Spisowy

     Wójt Gminy Lubawa

Tomasz Ewertowski

Załączniki:
Pobierz plik (Ulotka.pdf)Ulotka10689 kB