Dofinansowanie jest przyznawane na wniosek pracodawcy złożony w terminie 3 miesięcy od dnia zdania przez młodocianego pracownika egzaminu zgodnie z przepisami w sprawie przygotowania zawodowego młodocianych i ich wynagradzania.

Wszystkie informacje oraz wnioski z załącznikami dostępne są na stronie BIP Urzędu Gminy Lubawa pod tym linkiem:

❗️W PRZYPADKU SKŁADANIA WNIOSKU PROSIMY O KORZYSTANIE WYŁĄCZNIE Z ZAŁĄCZONYCH NA STRONIE FORMULARZY❗️

W TYM ROKU FORMULARZE ZOSTAŁY ZAKTUALIZOWANE ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI PRAWA.

Wnioski wraz z załącznikami można składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy Lubawa- Budynek B, pokój Nr 2 (część piwniczna) oraz w sekretariacie lub listownie na adres: Urząd Gminy Lubawa, Fijewo 73, 14-260 Lubawa.