W piątek 25 listopada odbędzie się Gala Sportu – święto sportowców, trenerów, działaczy, ludzi sportu, kibiców i sympatyków. Podczas wydarzenia, które poprowadzi znany dziennikarz sportowy – Rafał Patyra, zostanie wyróżnionych 30 sportowców, którzy na przestrzeni minionych lat osiągnęli wysokie wyniki sportowe. Wyboru wyróżnionych dokonała specjalnie do tego celu powołana 10-osobowa Kapituła, którą utworzyli trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego oraz przedstawiciele Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie. Po intensywnych dyskusjach wyłoniono 30 sportowców, których nazwiska poznamy już w piątek podczas Gali Sportu w Byszwałdzie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
 
Skład Kapituły:
Łukasz Berent, przewodniczący GZ LZS w Lubawie
Dariusz Liberacki, prezes Gminnego Szkolnego Związku Sportowego
Marek Tykarski, nauczyciel wychowania fizycznego SP Złotowo
Robert Zawadzki, nauczyciel wychowania fizycznego SP Rożental
Leszek Kołodziejski, nauczyciel wychowania fizycznego SP Kazanice
Mariusz Ruczyński, nauczyciel wychowania fizycznego SP Sampława
Karol Malinowski, nauczyciel wychowania fizycznego SP Tuszewo
Mirosław Śliwiński, nauczyciel wychowania fizycznego SP Grabowo-Wałdyki
Rafał Mazurowski, prezes CSW CHAMPION Lubawa
Henryk Mężykowski, prezes MLKS SOKÓŁ w Lubawie
 
Organizatorzy: Gmina Wiejska Lubawa, Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie
 
Wydarzenie organizowane w ramach "Tygodnia z Kulturą Fizyczną z okazji 30-lecia Gminy Lubawa - Sport dla Wszystkich - Zdrowie dla Każdego” przy znacznym udziale finansowym Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie.