W piątek 25 listopada podczas Gali Sportu z okazji 30-lecia Gminy Lubawa wystąpi przed publicznością Agnieszka Marczak - profesjonalna akrobatka-kontorsjonistka, mistrzyni Hula Hoop oraz ceniona na świecie tancerka brzucha, prywatnie absolwentka Politechniki Warszawskiej, mgr inż. chemik procesowy.

Zwieńczeniem wielu lat treningów i szkoleń był udział w ścisłym Finale programu „Mam Talent!” w 2013 roku. Od tamtej pory Agnieszka wystąpiła w 14 krajach m.in.: Japonii, Chinach, USA, Katarze, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Izraelu. Jest także laureatką wielu międzynarodowych konkursów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Organizatorzy: Gmina Wiejska Lubawa, Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie
Wydarzenie organizowane w ramach "Tygodnia z Kulturą Fizyczną z okazji 30-lecia Gminy Lubawa - Sport dla Wszystkich - Zdrowie dla Każdego” przy znacznym udziale finansowym Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie.